Co oznaczają poziomy ALT i ASP?

Witam mąż 36l robił ostatno badania morfologia ok .Tylko nie pokoi mnie gruby watronowe Alt ma 50 norma 45 Asp 28 norma 35.. ggyp 64 norma 66 najbardziej nie pokoi mnie te alt .Był u lekarza to powiedział że to nic znacznego usg w normie o to może oznaczać proszę o odpowiedź poważną

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć badania i ponownie udać się do lekarza rodzinnego