Co oznaczają problemy z oddechem po pogryzieniu przez meszki?

2 dni temu nad wodą podczas wyjazdu ze znajomymi pogryzly mnie meszki ( tak stwierdzil lekarz) dziś opuchlizna na kostce się tak powiększyła że wybralem się na pogotowie.... Przy tym jestem oslabiony i inaczej mi się oddycha. Tam wyskano mnie do szpitala a ze szpitala do medyka. Pani doktor stwierdzila ze pogryzly mnie meszki, płuca są okej, cisnienie i temp również dostalem tabletki jovesto. Jednak jestem teraz w donu i trudno mi zasnąć z powodu oddechu czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli odczuwa Pan duszność sądzę że warto jest udać się do lekarza izby przyjęć ponownie