Co oznaczają różowe krwawienia?

Staramy się z mężem o dzidziusia. Jako nastolatka miałam torbiel na jajniku, który został złuszczony chirurgicznie. Przez długi czas brałam tabletki antykoncepcyjne, bo okresu nie było. Teraz odkąd się staramy z mężem przestałam je brać już od 3 miesięcy. Po odstawieniu tabletek, okres mam co 35, 40 dni. Po raz pierwszy w życiu zdarzyło mi się krwawienie co kilka dni. 2 dni krwawienia, 4 dni przerwy i k9lejne krwawienie już drugi dzień. Od czego to może być? Ostatni okres miałam 30.05-04.06.19r. Krwawienie jest koloru raz brunatnego, raz różowe, boli ciągle podbrzusze i prawy jamnik. Byłam u ginekologa to usg ok, macica i jajniki ok, ale nie potrafi stwierdzić co to może być. Czy mam szansę na ciążę? Co się ze mną dzieje?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem -specjalistą endokrynologii ginekologicznej.