Co oznaczają silne bóle po operacji kręgosłupa lędźwiowego?

Pani Doktor jestem 4 lata po operacji kregoslupa lędzwiowego oraz 4 miesiace szyjnego. W szyjym inplant PEEk. W ledzwiowym wykonana discektomia l4/l5. Pomimo tego tyle lat wciąż cierpie na silne bóle najgorzej jest w nocy. Rozpiera stawy biodrowe, bolą kończyny. Odcinek szyjny doczuczam wciąż. Wróciłą rwa barkowa. Nie mam juz sił bo nie ma sie kto mną zająć tak na poważnie. Kręgosłup szyjny i lędzwiowy wciąż jest pełen przepuklin,naczyniaków i ucisków na rdzeń. Co mam zrobić? gdzue sie udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje iż najbardziej odpowiednią osobą aby się Panią zaopiekowała jest lekarz Neurochirurg