Co oznaczają spadki w badaniu krwi u dziecka?

Witam serdecznie Pani Doktor, jestem mamą 3,5 latka. Z powodu 2 dniowej wysokiej gorączki zlecono nam nam badania mocz i krew z rozmazem. Mocz, crp w normie natomiast wyniki krwi budzą niepokój: WBC4,09 x10 ́3/ul, MCHC35,6 g/dl, płytki krwi123 x10 ́3/ul, RDW-SD 36,6 fl , PCT 0,14% ,, % Neutrocytów 6,4% (35-55) % limfocytów 87 ,, Liczba Neutrocytów 0,26 x10 ́3/ul (1,5-8,5). Nadmienię, że w połowie stycznia zapalenie oskrzeli z antybiotykiem. Co oznaczają takie spadki ? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie powtórzyć badania i udać się do lekarza pediatry. Wyniki mogą świadczyć o infekcję wirusowe