Co oznaczają takie wyniki badań po operacji przepukliny u 58-latki?

Badanie kontrolne po operacji olbrzymiej przeoukliny m.Nisena. Zniekształcenie światła w okolicy wpustu żołądka , w okolicy sklepienia żołądka - widoczne skręcenie z wytworzeniem dużej kieszonki i zalegającym pokarmem., stąd ocena zwłaszcza inwersji niemożliwa. W okolicy trzonu żołądka widoczne również zaleganie pokarmu , stąd ocena niemożliwa. Zaznaczam , badanie było przeprowadzone na czczo. Na kolację dzień wcześniej zjadłam tylko małą kromkę chleba a popiłam szklankę z dwiema łyżeczk płatkó

Szanowna Pani, powstałe kieszonki są powikłaniem zabiegu, przez co zalega pokarm. Jeśli nie będzie to powodowało żadnych dolegliwości to wystarczy okresowa kontrola, jednakże zalecam wizytę u lekarza prowadzącego. Serdecznie pozdrawiam