Co oznaczają torbiele jajników w ciąży?

Witam jestem w 8 tygodniu ciąży. Mam dwie torbiele jedna 10cm a druga 3cm. Zrobiłam ca 125 i wynik byl 125.3 u/ml. Czy jest sie czym niepokoić. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Wynik jest podwyższony, wymaga Pani dodatkowej diagnostyki. Należy skierować się do swojego ginekologa, który zleci dodatkowe badania i zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!