Co oznaczają wyniki badań w kierunku różyczki i cmv?

Witam, prosze o interpretowanie moich wynikow i narzeczonego. Rozyczzka igg 53,10 IU/ml a igm 0,33 index, rozyzczzke przechodzilam jak bylam mala. U mnie cmv igg >250 u/ml igm 0,410 index. A u narzeczonego igg 150,200 u/ml a img 0,190. Czy te wyniki są prawidłowe? Zostalismy zakwalifikowani do invitro.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani norm danego laboratorium. Najprawdopodobniej miała Pani w przeszłości kontakt zarówno z wirusem różyczki, jak i z CMV - aktualnie nie przechodzi Pani zakażenia. Podobnie narzeczony.