Co oznaczają wyniki badania histopatologicznego po usunięciu pieprzyka?

Witam, 3 tygodnie temu miałam usuniętego pieprzyka na policzku. Proszę o analizę poniższych wyników badania histopatologicznego. 1. Rozpoznanie kliniczne-zmiana skóry 2. Opis makroskopowy materiału-fragment skóry o wym. 1,2x0,8 cm prawie w całości zajęty przez płaskowyniosły, cielistobrunatny, brodawkowaty uz. Makroskopowe boczne marginesy resekcji skóry wątpliwe. (Czy to coś poważnego, wymagające leczenia??) 3. Wyniki badania histopatologicznego- naevus pigmentosus compositus verrucosus

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na to iż mogło dojść do niecałkowitego usuńiecia zmiany, sam wynik histopatologiczny to znamię barwnikowe złożone brodawkowate.