Co oznaczają wyniki badania krwi po kuracji Sorbifer?

Witam,po przebytej kuracji Sorbifer Durules miałam wykonać morfologie i żelazo,tydzień temu byłam chora i miałam antybiotyk,jeszcze czasem jest kaszel.Mam przekroczone normy z płytek krwi 431(norma do 400),rdw-cv 19,2%(norma do 14,4%),limfocyty 3,41(norma do 3) i limfocyty 46%(norma do 40%) oraz poniżej normy mpv 8,70 (norma od 9,4). Reszta parametrów morfologii i żelazo są w normie.Czy wynik płytek i limfocytów świadczy o przebytej chorobie?Za odpowiedź z gory dziekuje.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, przy chorobie może tak być lecz konieczne baśnie lekarskie