Co oznaczają zawroty głowy i nadmierna senność?

Witam. Od kilku dni czuje się źle, miewam zawroty głowy, ciągle chce mi się spać, jestem osłabiona, i jestem nerwowa. Przypadkowo u dziadka zmierzyłam sobie poziom cukru we krwi glukometrem k jestem zaniepokojona bo pomiar pokazał 50 więc to stanowczo poniżej normy. Nie jestem cukrzykiem, nie miałam nigdy problemu z cukrem. Kupiłam sobie odrazu swym glukometr po 1 od pomiaru powturzylam i miałam 78 po zjedzeniu kostki cukru. W domu wykonałam jeszcze 2 pomiary o 18 miałam 99 a ok 20 przed pójściem spać znowu spadł do 50. Rano na czczo mam 99. Proszę o radę. Lekarz dopiero w poniedziałek a ja się martwię

Lek. Paweł Szadkowski

Glukometry nie są dokładne i nie należy stawiać jakiegokolwiek rozpoznania na podstawie takich wyników. Musi Pani udać się do lekarza i mieć wykonane badania z krwi na czczo.