Co oznaczają zielone stolce ze śluzem u niemowlęcia?

Witam, 10tyg niemowlę. Od tygodnia zielone kupki, od 5dni ślady śluzu, wczoraj stolce były strzelając, dzisiaj już nie ale jest więcej śluzu.. Przy robieniu kupki prezy się, I puszcza gazy. Żadnych zmian skórnych.. Staram. Się ograniczać nabiał ale poprawy nie widzę.. Jakie ew badania mogę zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć