Co oznaczają zmiany skórne na wargach sromowych?

Zauwazylam przy wargach sromowych malutkie kuleczki jakby wypelnione plynem , jedna zdrapalam dodam ze swedza . Po zdrapaniu została malutka jasnobrazowa kropeczka. Strasznie swędzi przed miesiaczka . Mialam upławy geste biale. Ni wiem co to może być , czy wystarcza jakies globulki do pochwowe aby się tego pozbyć?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się ginekologiem - musi Panią zbadać i dopiero po badaniu będzie w stanie postawić diagnozę oraz wdrożyć leczenie.