Co powoduje ból brzucha i ropna krostę?

Witam, Mam 20 lat i od około tygodnia dolega mi ból brzucha. Jego siła zmniejsza się, jednak cały czas go czuję oraz mam nudności i źle się czuje. Po prawej stronie brzucha na wysokości pępka wyskoczyła mi krosta z ropą. Dodatkowo okres opóźnia mi się o miesiac, mimo że w ciąży na pewno nie jestem i nigdy wcześniej tak nie miałam. Co takiego może się dziać? z Góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu lekarz określić dalsze postępowanie