Co powoduje ból i napompowanie brzucha?

Witam. Pisze z dziwnym i dla mnie krępującym problemem dotyczącym bolu brzucha i jego "napompowaniu" nie wiem jak to inaczej ująć. Opisując ten ból to znajduje się w różnych miejscach ale nie równocześnie np. Boli w jednym miejscu tak chodzby proniemowial. Mój brzuch zrobił się twardy i chodzby wzdenty nie wiem co może być przyczyna tego bolu i twardości brzucha nie ukrywam w czasie gdy zaczyna mnie bolec brzuch jak jest twardy albo w jednym miejscu ten bol proniemiuje to odczuwam bol w klatce

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna wizyta. U lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć