Co powoduje ból i uczucie przeskakiwania w kolanie?

Witam, raz na jakiś czas od wenętrznej strony kolana coś mi przeskakuje tak jakby na łączeniu kolana. Po takim przeskoku odczuwam w tym miejscu ból oodobny do palenia i przy dotknięciu w tym miejscu też jest nieprzyjemne uczucie. Kolano nie puchnie zakres ruchu jest pełny i pomimo nieprzyjemnego bólu można normalnie chodzić po 3-6 dniach ból przechodzi. Gram w piłkę, w kosza i kolano mi nie ucieka, nie wykreca sie. Czy może być to problem z łąkotką?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić bez badania ale może to być uszkodzona łakotka przyśrodkowa. Sugeruję konsultację u ortopedy.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch