Co powoduje ból w dolnej części brzucha z prawej strony?

Witam. Od kilku dni mam ból w dolnej części brzucha z prawej strony. Intensywność bólu wciąż sie zmienia, czasami na chwilę przechodzi. Podejrzewam przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego. Dodam, że trzy miesiące temu leżałem w szpitalu na obserwacji z podejrzeniem zapalenka wyrostka i lekarze postanowili mi to 'rozpędzić' antybiotykami. Co powinienem zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

zgłosić się do lekarza rodzinnego lub lekarza izby przyjęć. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.