Co powoduje krwawienie po wypróżnieniu?

Od 3 dni przy wypróżnianiu widzę krew w stolcu w ilości dostatecznej by zabarwić wodę oraz cały papier na czerwono. Gdzie się udać i czy należy gdzieś z tym iść czy przeczekać? (Mój lekarz rodzinny jest w innym mieście) Czy mogę pójść z tym na pogotowie ? Czy może być to spowodowane moją alegrią na produkty mleczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Może Pan iść do lekarza pogotowia lub lekarza rodzinnego wizyta jest konieczna