Co powoduje nagłe wzrosty libido?

Mam 26 lat i mam problem z frustracja seksualna. Z jakiegoś powodu miewam od pewnego czasu nagłe wzrosty libido. Czasem to się utrzymuje przez dłuższy czas w ciągu dnia. Bywam tez rozdrażniona blatami rzeczami. Niestety z wiekiem znalezienie partnera i rozpoczecie współżycia jest coraz trudniejsze. Odczuwam coraz mocniej pustkę emocjonalna. Kiedy dla innych rozpoczęcie związku jest czymś naturalnym, dla mnie jest czymś bardzo trudnym.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do psychologa po rozmowie będzie można coś doradzić

Może warto porozmawiać z jakąś rozsądną psychoterapeutką? Jak człowiek jest młody i zdrowy to nic dziwnego, że ma potrzeby seksualne. Jeśli z jakiegoś powodu nie może ich zaspokoić to zaczyna się problem i warto poszukać wsparcia.