Co powoduje obrzęk, wybroczyny, popękane naczynka na kostką?

Od kilku tygodni, objawy występują z różną intensywnością. Obrzęk, wybroczyny, popękane naczynia(?), opuchlizna, zaczyna się to nad kostką i stopniowo zanika do połowy łydki. Nadwaga, nadciśnienie, cukier powyżej 100 rano, lat 48, mężczyzna. Co może być przyczyną takich zmian na nogach?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa doagnostyke sadze ze wizyta jest dość pilna