Co powoduje podwyższony poziom enzymów?

Witam, mam enzymy podwyższone,alat 70 i aspat 58, bilirubina 1,08, wynik usg: wątroba jednorodna hiperehogeniczna na górnej granicy normy, rzadkie żółtawe stolce, bóle w prawym podbrzuszu. To wszystko się utrzymuje już rok czasu mimo iż stosuję diete niskotłuszczową i zarzywam silimarol 70mg. Proszę o poradę co mam zrobić aby się dowiedzieć co mi tak naprawdę jest, jakie jeszcze wykonać badania lub do jakiego specjalisty się udać

Badania laboratoryjne tylko w niewielkim stopniu przekraczają normy i raczej zbytnio nie budzą niepokoju zwłaszcza, że po obrazie USG wątroby można wnioskować, że podłożem tego jest np. stłuszczenie wątroby (jaka jest Pana waga ciała, co z alkoholem, jaką wykonuje Pan pracę?). Jeśli budzą Pana niepokój te dolegliwości oraz wyniki badań radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem.