CO powoduje powiększenie podbrzusza w okolicy jajników?

Od pewnego czasu mam powiekszone podbrzusze w oolicy jajników . Nic mnie nie boli oddaje czesto mocz , zaparcia, zmecze lecz dostałam miesiaczka trwała ona krócej ok 3 dni , testu jeszcze nie robiłam wydaje mi sie ze to nie ciaza. Jakie sa objawy przy zapaleniu przydatków , pytam poniewaz kolezanka mojej mamy miala zapalenie i mowila ze tez jej sie powiekszylo podbrzusze :/ aktualnie jestem za granicą i słyszłam ze tu bada pielegniarka do ginekloga zappisuja jak jest cos powaznego .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza POZ po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć