Co powoduje przewlekłe zmęczenie i senność?

Mam 23 lata. Jestem ciągle zmęczona i śpiąca. Od dziecka zdarzają się omdlenia (głównie kiedy dlugo stoję),szybko się męczę, walczę z aftami, bólem brzucha, pleców, wzdęciami,zaparciami. Wyniki krwi są wzrocowe, oprócz podwyższonego kortyzolu. Kolonoskopia,gastroskopia,TK głowy- bez zmian, tylko refluks. Jem 4 posiłki co 4h, mimo to jestem ciągle głodna i mam straszną ochotę na słodkie po posiłku. Miewam pokrzywki. Bardzo proszę o odp na co mogą wskazywać opisane przeze mnie objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników oraz bezpośrednim badaniu pacjenta będzie można coś więcej powiedzieć