Co powoduje pykanie w głowie?

Przez kilka miesięcy pykało mi w głowie w trakcie chodzenia. Od 3 miesięcy słyszę ciągły pisk w lewym uchu. Nigdy nie miałam zapalenia ani problemów z uszami. Tomografia skrobi nic nie wykazała zlego. Co robić jeśli ani audiolog ani laryngolog nic nie pomogli? Zawsze po imprezach piszczalo mi w uszach ale w obu i ustawalo do rana.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowany przez Panią symptom, wskazuje na objaw pochodzenia nerwicowego, dlatego wskazana byłaby osobista konsultacja psychologiczna/psychoterapeutyczna.

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605