Co powoduje swędzenie ręki?

Witam. Moim problemem jest swedzaca reka, wlasciwie odcinek biceps- lokiec- przedramie. Wystepuje to na lewej rece. Pojawia sie lekkie zaczerwienienie i malutkie strupki. Ostatnio pojawil sie jakby, poskorny pryszcz? Bylem z tym u dermatologa (prywatnie) - " smiech na sali"! Teoria,ze to allergia i zla dieta itd.... prosze o pomoc. Swedzi mnie tak, ze nie dam rady spac i funkcjobowac. Wczesniej pomoagala masc lub zimna woda. Dodam, ze nie jest to dosc widoczne, nie rozprzestrzenia sie...

Witam co powoduje to swędzenie może okreslić lekarz po przeprowadzeniu badań i wywiadu z pacjentem, na oko nie leczymy!!! Proszę udać się do dermatologa lub lekarza poz.