Co powoduje utratę wagę i jasne luźne stolce?

Witam. Od kilkunastu dni zauważyłem, że moje stolce są jasne, żółtawe w kolorze gliny, mają luźną konsystencję, błyszczą się i ciężko je zczyścić z muszli klozetowej. Oprócz tego od ostatniego czasu zauważyłem, że utraciłem trochę masy ciała, ewidentnie spodnie mi spadają, waga o kilogram też zleciała.. Odbija mi się po wszystkim czego bym nie zjadł, często jak wejdę do ciepłego pomieszczenia z dworu, zaczyna mnie swędzić cała skóra.. Apetyt mam, ale mam luzne zolte stolce i trace wage.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i ewentualnie Terapeutyczne