Co powoduje złe samopoczucie po przebudzeniu i problemy z zasypianiem?

Witam.Niemal każdego ranka po przebudzeniu czuję się słabo, odczuwam suchość w ustach, ból brzucha, nudności a także mam biegunkę. Objawy ustają dopiero po 1-2h po zjedzeniu śniadania. Jestem także wciąż zmęczona i senna, choć zdarza mi się mieć problemy z zaśnięciem towarzysza mi przy tym ataki gorąca. 2miesiace temu byłam w szpitalu i tam stwierdzono refluks. Badanie gastroskopii nie wykazało niczego niepokojacego. Bardzo proszę o pomoc.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani informacji, wynika, że badanie gastroskopii nie wykazało zmian.
Nie wiem, jaki styl życia na co dzień Pani prowadzi.

Proszę zwrócić uwagę, czy w Pani życiu nie pojawiły się sytuacje lub wyzwania, powodujące u Pani dyskomfort fizyczny i psychiczny, stąd objawy, a one z kolei mogą powodować ich eskalację (taka spiralna objawowa zależność).

Myślę, że warto byłoby porozmawiać z psychologiem, do czego Panią zachęcam, by wspólnie z nim mogła Pani znaleźć prawdziwą przyczynę Pani objawów.

Życzę Pani wyjaśnienia przyczyny objawów,
Irena Mielnik-Madej