Co robić z bólem zęba po założeniu tlenku cynku?

Czy od zęba z założonym tlenkiem cynku ból może promieniować na inne zeby.... Tlenek jest założony na 4i5 prawy dół a bola mnie siekacze dosłownie cały przód jest to ciągły tępy pulsujące ból nie dający o sobie zapomnieć i nie reaguje na leki

Jeżeli próchnica byłą głęboka żeby mogą obumrzeć i dolegliwości mogą promieniować do kilku zębów obok. Trzeba dokładnie sprawdzić w gabinecie oraz wykonać diagnostykę TK aby ocenić tkanki w 3D i znaleźć przyczynę dolegliwości.