Co robić z teściową, która stała się agresywna po usunięciu guza mózgu?

BLAGAM POMOCY!!!!!TESCIOWA KILKA MIESIECY PO OPERACJI WYCIECIA GUZA MOZGU,DRUGI GUZ NASWIETLANY,WCHLONAL SIE .TERAZ PORUSZA SIE SAMODZIELNIE ALE ZAPOMINA I JEST STRASZNIE AGRESYWNA.GROZI MI I RODZINIE KRZYCZY GROZI ZE NAS PODPALI.CO ROBIC???ZYJEMY W LEKU I STRACHU,BLAGAM POMOZCIE CO MAM ROBIC.

Mgr Joanna Szlasa Psychologia

Dzień dobry,
agresywne zachowanie Pani teściowej może być spowodowane zmianami w mózgu, zmianami neurologicznymi. W tym celu warto udać się na wizytę do neuropsychologa, neurologa, którzy zdiagnozują i określą wielkość zmian i ich wpływ na psychikę pacjentki oraz zalecą dalsze kroki postępowania. W tak poważnych zabiegach związanych ze zmianami w mózgu konieczna jest specjalistyczna rehabilitacja, która pomoże pacjentowi wrócić do formy.
Pozdrawiam,
Joanna Szlasa