Co robić z tym okiem po urazie?

Witam, w 2018 roku doznałam urazu oka, dostalam piąstką przez sen w zamknięte oko na tyle mocno że się rozbudziłam. Oko bolało, piekło i było nieswoje. Od tamtego czasu było wrażliwe na warunki atmosferyczne, piecze i czasem w nocy jak raptownie je otworze to boli, łzawi. Rok później w pracy zaczęło mnie bolec jeszcze mocniej, spuchły mi powieki, mialam mocny światłowstręt, okulista stwierdzil że to zapalenie rogowko, leczył mnie 2 tyg. I uspokoiło się na tydzień. Potem doszlo do takiego samego incydentu bol jest nie do zniesienia, w końcu trafilam na lekarza ktory stwierdzil nieprzyleganie nablonka rogowki, od tej pory na noc do oka podaję vita pos, bo cornregel żel wysuszał mi oko i zaklejam opatrunkiem. Jednak nie zawsze jest to skuteczne i czasami mimo wszystko budzę się z bólem. Czy jest możliwe całkowite wyleczenie tego?bol jest straszny

Witam.to niestety jest czesta przypadłość po urazie nablonka rogówki. Prosze rozwazyc noszenie doczewki kontaktowej opatrunkowej przez dłuzszy czas,wlacznie z nocą,.jezeli to nie pomoze to rozważyć mikroabrazję nanlonka rogiwki laserową u prof Mrukwa-kominek.pozdrawiam serdecznie