Co robić z tymi bólami w lewej pachwinie?

Witam. Od kilku tygodni mam bóle w lewej pachwinie, promieniują one aż do kolan. Rano jak wstaje to potrzebuje 5 minut żeby wstać z łóżka na nogi. Termin do Ortopedy mam dopiero za dwa tygodnie a mój domowy lekarz przepisuje mi tylko leki przeciwbólowe, które pomagają na godzine. Co mam robić? Pozdrawiam serdecznie.

szanowna Pani niestety do czasu wizyty u ortopedy trzeba stosować jedynie leczenie przeciwbólowe