Co znaczą ból i swąd odbytu, kłucie w kregosłupie?

Witam. Czuje pieczenie, mrowienie drętwienie stóp, dłoni, karku. Przy chodzeniu mrowią mi nogi. Pobolewa mnie głowa w skroniach. Czoło i głowa wydaje mi się sztywne zawsze. Pieką mnie policzki. Mam uderzenia gorąca. Ból i swąd odbytu, kłucie w kregosłupie. Byłem badany odruchowo neurologicznie, wszystko wyszło prawidłowo. Pregabalina w dawkach 300mg pomaga na te "odczucia". Dodam że jestem nałogowym palaczem i zawsze jestem w stresie pod napięciem. Mój styl życia czasem pozostawia wiele do życzenia, jestem pod napięciem. Badania krwi ponoć w porządku: morfologia, sód, potas, kreatynina, mocznik, CRP (5,05 mg/l). Ciśnienie w granicach 120/130/140/80. EKG bez zarzutów, TK głowy robione 4 miesiące temu w opisie bez patologii. Mój lekarz psychiatra zapewnia że wszystko ok, pan doktor twierdzi że to dzieje się w moich przeżyciach. W takim razie proszę o opinię doświadczonych neurologów, co państwo o tym sądzą. Z góry pięknie dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Witam!
Problem wydaje się być nerwicowy. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zbadają po swojemu, porobią odpowiednie testy projekcyjne, określą profil osobowości, poziom lęku, podatność na sugestię i inne. Zaproponują odpowiednie postępowanie: psychoterapia ze wsparciem lekami p/depresyjnymi (SSRI).
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Witam Pana Serdecznie,

Dziękuję Panu za miłe pozdrowienia.

Zaprezentowane przez Pana symptomy mogą być odpowiedzią Pana organizmu na przewlekający się stres.
Wskazana byłaby wstępna konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu lub prywatnie, celem podjęcia ewentualnej psychoterapii.

Z przesłaniem dla Pana tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com