Co znaczą krostki na stopach?

Witam. W niedzielę wieczorem wyskoczyły mi krostki na stopach w okolicach kostki i to u jednej i u drugiej nogi. Wieczorem gdy się kładę spać one swędzą... W niedzielę w dzień byłam na grzybach czy to możliwe żeby mnie coś ugryzło ?

Co to jest może określić lekarz poz lub dermatolog, do którego uda się Pan na konsultację, niestety nie widząc stanu skóry nikt nie jest w stanie zdiagnozować problemu i wdrożyć odpowiedniego leczenia.