Co znaczą ogniska niesymetrycznie położone plamiste w przebiegu przebudowy marskiej nakladające się na ogniska?

Co znaczą takie wyniki Usg Dopplera,wątroba powiększona,srednioziarnista z drobnymi guzkami,skąponaczyniowa bez wplywu hemodynamicznego,w opisie elastografi wyrazne ogniska usztywnienia, niesymetrycznie położone plamiste w przebiegu przebudowy marskiej nakladajace się na ogniska o podniesionej echogenicznosci.

Taki wynik określa typową przebudowę marską (marskość) wątroby. Na pewno wynik należy skonsultować z hepatologiem, który powinien zająć się całościowym leczeniem takiego stanu.