Co znaczą problemy z koncentracją i przemęczenie?

Dzień dobry Od jakiś trzech tygodni czuję coraz gorzej. Zacznę do tego, że czuję, że coś jest nie tak ze mną, czuję to wewnętrznie. Jestem niezadowolona z siebie, czuję ogólnego doła, nic mi nie sprawia przyjemność po za.. Jedzeniem - słodycze, które dają chwilę "ukojenia" ale ostatnio często się czuje po nich dużo gorzej niż kiedyś - robi mi się słabo I mi serce wali. Byłam na diecie gdzie schudłam prawie - 20 kg jednak nadal nie jest zakończona. Kontynuując nie mam siły na nic I każdy dzień jest dla mnie ciężki i trudny. Mam straszne problemy z koncentracją, zaczęło się to odbijać na mojej nauce i ocenach. Energii również mi brak i ciągle jest mi zimno. Nie mam pojęcia co się dzieje, ale strasznie męczy mnie ten stan. Szukałam sama przez te 3 tygodnie, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Myślałam, że to przemęczenie, ale to nie to, śpię dłużej niż zwykle. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć