Co znaczą te dolegliwości w sytuacjach stresowych?

Od kilku lat co jakis czas przy sytuacjach stresowych czuje silne uczucie gorąca na całym ciele,trwa ro pewien czas do tego zaczynam sobie wkręcać wiele chorób,cały czas czuje niepokój i boje się co będzie z moimi dziećmi jak ja zachoruje. Mam kifoze odcinka szyjnego, zwyrodnienie w odcinku ledżwiowym,astmę wysiłkowa i refluks żołądkowa przełykowego oraz stany zapalne żołądka. Obecnie nie przyjmuje żadnych leków gdyż jestem mama 10miesiecznego bobasa i karmie piersią. Obecnie odczuwam bóle i pieczenie kręgosłupa w odcinku szyjnym, mrowienie rak i uczucie gorąca na całym ciele i pieczenie,niepokój i poty mnie oblewają,pieczenie w przełyku. Proszę o poradę. Wyniki morfologi Ok.tsh Ok,jonogram Ok i lipidigram również Ok,

Dzień Dobry Pani :)

Z opisu Pani wyników pod kątem zdrowotnym jest w porządku.

Niepokojące Panią symptomy są wskazaniem do osobistej konsultacji diagnostycznej, pod okiem Psychologa, do czego Pana zachęcam.

Z życzeniami dla Pani tylko pozytywnych doświadczeń

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605