Co znaczą te wyniki histopatologiczne po zabiegu łyżeczkowania?

Dzień dobry odebrałam wyniki histopatologiczne po zabiegu lyzeczkowania -drobne fragmenty nabłonka gruczolowego szyjki maciccicy i endometrium dyshormotyczne z cechami sekrecji -endometrium dyshormotyczne z cechami sekrecji Czy jest się czym martwić? Jak wygląda leczenie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się ze specjalistą ginekologii onkologicznej.