Co znaczą te wyniki tk serca?
Witam. Proszę o interpretację wyniku badań TK serca. LM11JA (wynik zaniżony, część blaszek została wliczona do LAD);LAD 572JA; CX105JA: RCA592JA;wskażnik Agatson1280.

MĘŻCZYZNA, 71 LAT ponad rok temu
Jak wygląda zawał serca?
Około 300 Polaków dziennie doświadcza zawału serca. Aby lepiej zrozumieć na czym polega, by móc się przed nim chronić, warto wysłuchać prof. dr hab. Zbigniewa Gacionga. Wyjaśnia, co może wywołać zawał serca oraz jak wygląda późniejsze leczenie.
Szanowny Panie, wynik proszę omówić z lekarzem prowadzącym, ja niestety nie jestem w stanie pomóc