Co znaczy biegunka po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka?

Witam, Jestem 5 dni po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka, pomimo diety lekko strawnej łapią mnie ataki jak przed zabiegiem chociaż na szczęście nie osiągają takiej mocy . Dodatkowo po każdym posiłku w przeciągu kilku minut muszę iść do toalety czy te objawy są czymś normalnym czy czymś co raczej jest niepokojące ?

Pani objawy nie są standardowe. W 5 dniu po operacji laparoskopowego usunięcia pęcherzyka nie powinna Pani mieć żadnych objawów. Doradzam pilną wizytę u lekarza, który Panią operował.