Co znaczy ból w miejscu haluksa?
Witam, około 3 tygodnie temu miałem uraz podczas gry w piłkę, jak myślałem wybicie palucha lewej stopy. Jednak opuchlizna nie zeszła a ból w miejscu tzw haluksa, mimo że mogę chodzić, to ma miejsce do dzisiaj i przy zetknięciu z czymś jest bardzo intensywny. Zrobiłem dzisiaj zdjęcie rtg a że czas oczekiwania na ortopede jest dosc długi, to chciałem się poradzić jeśli to coś poważniejszego żeby udać się jak najszybciej na wizytę prywatnie.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się z wynikiem rtg będzie można coś poradzić