Co znaczy mój obraz jelita grubego?

Witam. Proszę o interpretację wyniku histo jelita grubego. Fragmenty śluzówki jelita grubego że skapym nacieki em zapalnym z komórek limfoidalnych. Miejscami stwierdza się około 5 limfocytów na 100 komórek nabłonka. Obraz nie jest typowy dla mikroskopowego zapalenia błony śluzowej jelita grubego. Dodam, że przed badaniem kolonoskopi stosowałam xifaxan 200 mg 2x2 przez 7 dni. Wynik kolonoskopi prawidłowy. Objawy to biegunki trwające po 2 miesiace potem wyciszenie i znów biegunki... I tak cały czas. Bardzo proszę o interpretację czy mikroskopowego zapalenia jelita nie mam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z lekarzem który kierował Panią na to badanie.