Co znaczy mój wynik echo serca?

Witam, Pół roku temu przeszłam IZW po leczeniu kanałowym zęba, którego skutkiem okazała się niedomykalność zastawki aortalnej (dwupłatkowej). Co sądzicie o takim wyniku echo ? Mam 28 lat. LVEDD: 61 mm LVESD: 41 mm FE Teich: 60% LA: 30 mm FS 32% Ao: 34 mm LEF Biplane: 63 % Zastawka aortalna: niedomykalność , opis fali zwrotnej: PHT 206msek, widoczne dwa strumienie, większy skierowany na płatek mitralny i ścianę boczną lewej komory, mniejszy ku przegrodzie m-k, wzmożony przepływ w aorcie Zastawka mitralna: niedomykalność /- Zastawka trójdzielna: niedomykalność Zastawka tętnicy płucnej: niedomykalność /-

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez specjalistę kardiologa i wtedy Ew określenie wskazań do konsultacji lekarza kardiochirurga