Co znaczy moje badanie MR głowy?
Prosze o interpretacje badania mr glowy angio glowy. Uklad komorowy ustawiony pośrodkowo z szerszą komorą boczną prawą. Badanie angio-MR uwidoczniło wriant anatomiczny w postaci hiplastycznego odcinka A1 t.przedniej mózgu prawej oraz słabszy sygnał tętnicy łączącej lewej. Czy mam powody do obaw ? Mama zmarła 8 msc temu na tetniaka w glowie.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy interpretować jedynie w odniesieniu do ewentualnych objawów klinicznych . Proszę udać się z wynikiem do lekarza, który zlecił to badanie.