Co znaczy ściskanie w brzuchu po usunięciu pęcherzyka?

Jestem rok po usunięciu pęcherzyka żółciowego. Już po jakimś miesiącupojawiły się dziwne dolegliwości: ściskanie w brzuchu po 1. posiłku, na środku brzucha, po większych posiłkach świdrujący ból bardziej po lewej stronie brzucha, który nasila się przy chodzeniu i nieraz czuję takie dziobanie w plecach, mija sam).Robiłam gastroskopię, usg brzucha (wykazało poszerzone przewody żółciowe, reszta ok), enzymy wątrobowe i trzustkowe wszystko w normie.Mam też nerwicę żołądka. Co to może być??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich dotychczasowych wyników będzie można coś więcej powiedzieć