Co znaczy ta zmiana śródnabłonkowa małego stopnia?
Kobieta,30lat, Witam, W styczniu poronilam w 6tygodniu.Nie miałam wykonywanego zabiegu lyzeczkowanie. W lutym badanie USG było prawidłowe,w marcu już nie-wykryto polip i pobrano wymaz,który wskazał zmianę srodnablonkowa małego stopnia (HPV,CIN1).Moje pytanie,skąd ta rozbieżność wyników usg?Czy te zdarzenia mają na siebie wpływ?Wcześniej nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem,badalam się regularnie,cytologia z sierpnia prawidłowa II.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest rozszerzona diagnostyka i prawdopodobnie usunięcie polipa aby poznać dokładnie jego charakter. Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa