Co znaczy taka czerwona plama na brodzie?

Witam na brodzie od 3 miesięcy mam czerwoną plamę która została mi po starciu pryszcza czy zaskórniaka w ogóle mnie to nie swędzi ale po tym pojawiły mi się obok przebarwienia wygląd jak stan zapalny czy laser frakcyjny sobie z tym poradzi czy da się usunąć te zmiany

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, Pani opis sugeruje przebarwienie, jednak zmianę powinien obejrzeć specjalista, by dobrać właściwe zabiegi. W przypadku zabiegów laserowych taka konsultacja połączona z wywiadem i analizą skóry jest konieczna, by zakwalifikować pacjenta do zabiegu. Pozdrawiam