Co znaczy ten czerwony kolor dłoni od wewnętrznej strony?
Witam, od jakiegoś czasu mam czerwony kolor dłoni od wewnętrznej strony a końcówki palców osiągają kolor wiśniowy. Dzieje się tak głównie, gdy ręce są opuszczone w dół (w 10 sekund stają się prawie wiśniowe) - nigdy tak nie miałem. Co prawda mam kłopoty z alkoholem, jednak 5 miesięcy temu miałem USG, badania krwi pod kontem wątroby i trzustki (po 10 latach) i wszystko było w normie, więc zakładam że to nie to. Chętnie wybiorę się do lekarza, tylko do którego, bo lekarz rodzinny nie wie Dziękuję

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Może to oznaczać problem z krążeniem, sugeruję wizytę w poradni angiologicznej.
Pozdrawiam