Co znaczy to swędzenie pleców?

Witam, od miesiąca swędza mnie plecy podczas noszenia koszulek, miałem trądzik który leczyłem, zostało parę kostek, swędza mnie łopatki, środek pleców i ramiona. Dodam że gdy noszę kurtkę lub lekkie materiały jest wszystko dobrze,

Do postawienia diagnozy konieczne jest obejrzenie skóry pleców. Być może są to zmiany alergiczne, Warto zwrócić uwagę czy nie zmienił Pan kosmetyków, środków do prania.