Co zrobić, gdy mąż znęca się nade mną psychicznie?

Mój mąż jest bardzo zazdrosny i mnie już to zaczyna męczyć, nawet jak idziemy razem na spacer to niemoge się na nikogo się patrzyć a jak się popatrzę to on się wkurza zaczyna mówić że go zdradzam nawet jak nieznam tych facetów to mnie z nimi oskarża i gada ze ludzie mnie wyzywaja od szmat i dźwięk tak mi wmawia zneca się nademna psychicznie. A jak się napije to jest coraz gorzej. Odkąd jestem z nim to robi ze mnie największą dziwke a jesteśmy już 11 lat i cały czas tak gada

Dzień Dobry Pani :)

Proszę nie pozostawać samej w tej sytuacji i z tą sytuacją.

Proszę sięgnąć po przydatne dla Pani wsparcie specjalistyczne, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, by nabyła Pani umiejętności radzenia sobie
w przemocowej relacji z Mężem.

Niezbędne, by Mąż podjął psychoterapię, podejmując pracę terapeutyczną nad poczuciem własnej wartości - zachęcam Panią by o tym zasygnalizować Mężowi równocześnie zachęcając Go do takiej wizyty specjalistycznej.
Samoocena jest jednym z sześciu filarów poczucia własnej wartości.
Zazdrość wskazuje na zaniżoną samoocenę i to byłby cel pracy nad sobą.

Podaję Pani również pomocny namiar bezpłatnego Kryzysowego Telefonu Zaufania, nr 116 123, czynnego codziennie w godz. od 14.00-22.00, gdzie może Pani uzyskać potrzebne wskazówki oraz profesjonalną pomoc.
Jest to oferta dla Osób, doświadczających różnych form kryzysowych
(po rozpoznaniu Pani sytuacji osobistej).

Serdeczności oraz powodzenia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605