Co zrobić w przypadku biegunki i bólu nogi u 3-latki?

Corka ma biegunkę i placze , ze boli ją lewa nóżka. Dodam , ze od kilku dni ma katar . Jest w wieku 3latek. Kompletnie nie wiem czy laczyc ze soba te wszystkie objawy czy nie. Jak jej pomoc ? Co moze sie dziać? Udac sie do lekarza?

Lek. Michał Lenard

Te objawy raczej nie mają ze sobą nic wspólnego. Najlepiej zrobi Pani, udając się do pediatry, który zbada córkę, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o właściwym leczeniu. Pozdrawiam!